22 Грудня, 2017 13:56:00
Відбувся районний святковий захід для дітей-сиріт до Дня Святого Миколая

День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю.

21 грудня  в  Будинку культури смт Новогуйвинське відбувся районний  святковий захід для дітей-сиріт до Дня Святого Миколая. Діти переглянули святковий концерт у якому взяли участь вокальний ансамбль Сінгурівської музичної школи, вокальний ансамбль «Голосок» Будинку культури с. Тетерівка, солістка районного Будинку культури Наталія Назарчук, солістка БК смт Новогуйвинське Ірина Самойлова та зразковий хореографічний колектив «Посмішка» РБК.

І звичайно на свято завітав Святий Миколай, який привітав дітей та вручив подарунки. Відділ культури і туризму РДА щиро дякує за надання допомоги у придбанні подарунків для дітей-сиріт спонсорам: народному депутату України Віктору Развадовському, депутату обласної ради Руслану Павлюку, депутатам районної ради Олегу Білецькому, Руслану Карчевському, Олександру Медведюку, Андрію Якимцю.

На жаль не всі дітки, та й не всі маленькі артисти змогли завітати на свято за станом здоров’я, тож ми бажаємо всім малятам у наступному році бути здоровими, радісними, слухняними і щасливими.