29 Березня, 2018 12:34:00
Відбувся семінар-навчання із секретарями та старостами сільських і селищної рад

27 березня у великій залі засідань районної ради відбувся семінар-навчання із секретарями та старостами сільських і селищної рад Житомирського району. На порядок денний було винесено важливі питання, які пов'язані зі змінами у законодавстві, а також питання, з якими стикаються секретарі та старости у своїй щоденній роботі.

Зокрема, про новації в оформленні спадщини інформував приватний нотаріус Житомирського районного нотаріального округу Доброльожа В.В., про зміни в законодавстві щодо стягнення аліментів, відповідальності за їх несплату та про зміни щодо правих поховання доповів завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Мошківський Л.Б.

Шевчук Л.О., начальник відділу взаємодії з роботодавцями Житомирського міського центру зайнятості, розповіла про службу зайнятості та її можливості в забезпеченні роботодавців кваліфікованим персоналом, в т.ч. і при виконання громадських робіт та інших тимчасових робіт.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Оржехівський В.М. ознайомив присутніх з рішенням Житомирської обласної ради, яке стосується затвердження порядків відшкодування населенню закупки ними племінних телиць, нетелей, корів та установок індивідуального доїння, а також надання фінансової підтримки на розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів за придбання обладнання, а також проінформував про державні програми.

Про підготовку до проведення призовної кампанії у квітні-травні 2018 року та проблемні питання, які виникають в ході її проведення, доповів т.в.о. військового комісара Житомирського об'єднаного військового комісаріату Бєланов О.В., а про навчання у сфері цивільного захисту у 2018 році інформував начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації Янєв Ф.В.

Також під час семінару-навчання було розглянуто питання організації діловодства та архівного зберігання документів у сільських та селищній радах, про що розповіла начальник архівного сектору райдержадміністрації Шахворост В.С.

У цілому, семінар-навчання пройшов в конструктивному руслі, а роз'яснення, отримані під час роботи, дозволять секретарям та старостам уникнути багатьох проблемних питань у їх професійній діяльності.