30 Листопада, 2017 16:57:00
Відбувся семінар вчителів етики

28 листопада на базі Вересівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, у теплій, доброзичливій атмосфері відбувся семінар вчителів етики, уроки якої є одними із найважливіших у школі, оскільки разом із батьками, навчають дитину справжнім істинам життя: добру, порядності, толерантності, милосердю, - усім тим людським чеснотам, якими повинна наповнюватися людська душа.

На превеликий жаль сьогодні ми все частіше зустрічаємося з серйозними проблемами у стосунках між людьми, зокрема - у дітей шкільного віку. У час бурхливого технічного розвитку учням, як, між іншим, і їхнім батькам, все менше часу залишається на спілкування, - таке необхідне для дитини у період її формування. Адже, чим частіше батьки цікавляться життям своїх дітей як у школі, так і поза нею, знають, з ким вони товаришують, де і як проводять вільний від уроків час, тобто, щоденно переймаються справами дітей, тоді вони не будуть шукати «цікавого» проведення часу у поганих компаніях, із сумнівними товаришами.

Саме величезній ролі сім'ї і був присвячений цікавий, змістовний урок етики у 5 класі, який провела директор школи  Ніна Халімончук.

Упродовж усього уроку вчителька наголошувала на цінностях сім'ї, родини, обговорювалися питання прав та обов'язків дітей у сім'ї, обмінювалися інформацією про сімейні свята, звичаї, традиції, згадували про традиції села.

Ніна Михайлівна продемонструвала вироби батьків, які свідчать, що батьки мають хист до прекрасного (вишиваний рушник руками батька, скульптурні вироби з дерева), а це означає лише те, що їхні діти, наслідуючи приклад батьків, виростуть працьовитими людьми з розвиненим почуттям любові до прекрасного.

Такі уроки, як і усі уроки етики, залишать у серці й душі дитини саме той слід, який визначить у подальшому їх як добрих, порядних, толерантних, милосердних людей.