3 Травня, 2017 10:41:00
Відкрито новий сезон Чемпіонату Житомирського району з футболу

30 квітня в смт Новогуйвинське на стадіоні «Танкіст» відбулося урочисте відкриття нового футбольного сезону в Житомирському районі. Подія супроводжувалася яскравим та результативним матчем за Суперкубок, у якому зійшлися минулорічний Чемпіон ФК «Танкіст» (смт Новогуйвинське) та минулорічний Володар кубку ФК «Дангард» (с. Тетерівка).

На урочистості завітали голова Житомирської районної державної адміністрації Сергій Микитюк, депутат Житомирської обласної ради, голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк, заступник голови Новогуйвинської селищної ради Олег Паньків та голова Житомирської районної федерації футболу Володимир Решотка.

У своєму вітальному слові Сергій Микитюк щиро привітав усіх присутніх із відкриттям нового футбольного сезону 2017 року в районі. «Розвиток футболу в Житомирському районі знаходиться на досить високому рівні. Ми, зі свого боку, плануємо зробити все для того, щоб цей вид спорту розвивався й надалі. Найближчим часом буде підписана угода про співпрацю між Житомирською райдержадміністрацією та районною федерацією футболу», - наголосив Сергій Михайлович.

У свою чергу Руслан Павлюк нагадав, що Житомирську районну федерацію з футболу, за підсумками роботи за 2016 рік, визнали найкращою серед інших районних федерацій Житомирської області.

Матч Суперкубку виявився захоплюючим і цікавим, адже перемогу виборювали лідери минулорічних змагань. За результатами футбольного протистояння володарем Суперкубку Житомирського району з футболу 2017 року став ФК «Танкіст».

Господарі поля обіграли ФК «Дангард» з рахунком 4:0. Своїми голами вболівальників порадували Андрій Драган, Іван Чапський, третій м’яч (автогол) і четвертий забив Олександр Прус, капітан команди та улюбленець публіки.

На завершення футбольного свята усі учасники змагань отримали свої заслужені призи. Під час нагородження стало відоме й ім’я кращого футболіста матчу. Ним став Іван Чапський (ФК «Танкіст»). А кращим голкіпером матчу визнано Дмитра Собецького (ФК «Танкіст»).

Своїми враженнями від старту сезону поділився й голова Житомирської районної федерації футболу. «Сьогодні мене переповнюють радісні, позитивні емоції. Дуже приємно бачити, що на сьогоднішнє свято завітали шановні гості, які знайшли час у своїх щільних графіках, щоб бути присутніми на відкритті нового футбольного сезону 2017. Також радісно від того, що так багато вболівальників прийшли на сьогоднішній матч і активно підтримували свої улюблені команди. Покладаю велику надію, що у цьому році ми знову будемо найкращими серед районних федерацій футболу Житомирської області!», - зазначив Володимир Решотка.