29 Грудня, 2018 13:20:00
Вітання Сергія Микитюка з Новим роком та Різдвом Христовим

Дорогі жителі Житомирського району!

Щиро та сердечно вітаю усіх вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

У ці, усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, сповнені світлом спільної радості, ми всі перебуваємо в очікуванні дива й казки, душевного тепла та надії.

Пройшов ще один рік. І озирнувшись назад, ми можемо сміливо сказати, що він був прожитий не дарма. 2018 рік був складним, насиченим подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Так, ще багато невирішених справ. В країні продовжується війна, але усі разом ми впевнено йдемо до перемоги над агресором. І нашими вірними супутниками тут є незламний козацький дух та незмінна воля до державної самостійності.

На порозі Нового року від усієї душі зичу усім вам миру, щастя, міцного здоров'я, добра й радості. Вірних друзів та близьких людей поруч.

Нехай прийдешній рік виправдає наші самі добрі надії і прагнення, принесе довгоочікуваний мир, достаток і добробут у родини. Нехай панують у наших домівках взаєморозуміння та любов!

Голова районної адміністрації

Сергій  МИКИТЮК