7 Грудня, 2017 09:01:00
Вітання  голови райдержадміністрації з нагоди Дня місцевого самоврядування

Шановні друзі, дорогі колеги!

Щиро та сердечно вітаю усіх вас із професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

Саме на органи місцевого самоврядування покладено надзвичайно важливу та відповідальну місію, адже саме ви провадите у життя основи громадянського суспільства, є виразниками ініціатив та інтересів простих людей.

Особливо актуальним це є сьогодні, в умовах триваючих децентралізаційних процесів, адміністративно-територіальної реформи та об’єднання місцевих громад.

При цьому величезна роль у цих процесах належить депутатам місцевих рад та депутатам районної ради, адже саме ради представляють інтереси наших територіальних громад і саме ради визначають політику місцевого розвитку.

Разом з тим, повсякденними турботами людини сьогодні переймаються не лише депутати, а й працівники виконавчих комітетів на місцях, і звичайно, громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань місцевого розвитку.

У цей день я хочу подякувати усім хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - розбудовуємо наш район, робимо життя наших співгромадян, спільно працюємо задля їхнього добробуту.

Лише завдяки нашій з вами наполегливості, бажанню працювати на благо громади ми зможемо досягти успіхів на ниві розвитку району та держави в цілому. Адже саме в регіонах починається велика політика.

Шановні друзі! Ще раз прийміть щирі вітання зі святом! Бажаю усім міцного здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів в усіх починаннях!

З повагою –

голова Житомирської райдержадміністрації