5 Травня, 2017 13:54:00
Вітання голови райдержадміністрації С.М. Микитюка з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Від усього серця вітаю вас зі святом Великої Перемоги!

У ці дні ми схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів співвітчизників, які загинули у Другій світовій війні 1939-45 років: на її фронтах, в партизанському та національно-визвольному підпіллях, рухах опору, концентраційних таборах та на примусових роботах.

У нашому українському календарі 9 травня, День Перемоги, завжди буде червоним, як маки, що символізують пам’ять про всіх загиблих. Ми шанували, шануємо і завжди будемо шанувати ратний патріотичний подвиг наших дідів і прадідів. І на доказ тому низько вклоняємося перед усіма ветеранами.

Ця дата навіки залишиться святою датою на нашій землі, завжди буде днем скорботи і пам’яті про ту величезну жертву, яку приніс український народ.

Україна, не будучи в ті роки незалежною державою, за фактом, – за астрономічною сумою свого колосального внеску в розгром нацизму, – стала членом антигітлерівської коаліції. Українство всього світу долучилося до боротьби з нацизмом. У складі армій країн антигітлерівської коаліції – американської, британської, канадської та інших. В рухах опору різних європейських країн. На фронтах Європи, Північної Африки та Південно-Східної Азії, на Тихому та Атлантичному океанах.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

Сьогодні у нашому спільному домі знову війна, і маємо робити все, що можливо і що неможливо, для того, щоб в Україні нарешті запанував довгоочікуваний мир.

Це моє головне святкове побажання всім нам.

Слава Україні!

З повагою –