22 Грудня, 2018 08:56:00
Вітання голови райдержадміністрації до Дня енергетика

Шановні енергетики!

У сьогоднішніх непростих умовах енергетична галузь відіграє надважливу роль. Саме від вашої щоденної роботи залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв'язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших.

Хочеться вірити, що славні трудові традиції українських енергетиків передаватимуться наступним поколінням, стануть запорукою надійного функціонування паливно-енергетичного комплексу нашої держави в майбутньому та виведуть українську енергетику на якісно новий рівень.

Сподіваюся, що  спільно та злагоджено ми з вами і надалі  вирішуватимемо питання, від яких залежить повноцінність, надійність, стабільність та ефективність роботи енергетичної галузі нашого району задля добробуту його жителів.

Попереду —  реалізація нових планів, нові досягнення та успіхи. Тож нехай допоможе нам в тому Господь Бог і великий багаторічний досвід, знання, сумління, енергія бажань і задумів.

Бажаю всім працівникам енергетичної галузі району безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров'я, добра, успіхів та благополуччя вам та вашим сім'ям!

Зі святом вас!

З повагою –