14 Вересня, 2018 16:16:00
Вітання голови райдержадміністрації до Дня працівника лісу

Шановні працівники лісового господарства!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Ваша професія – одна з найважливіших  професій на Землі. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства й природи.

Плекаючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, ви забезпечуєте надійний захист земельних угідь, поліпшуєте екологічний стан довкілля, одночасно збільшуючи випуск продукції лісового господарства: це і меблі, і високоякісний папір, і будматеріали тощо.

Щиро дякую вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра та благополуччя, подальших успіхів у справі збереження й примноження лісових багатств нашої держави на благо нинішнього та майбутніх поколінь українського народу.

З повагою –

Голова районної адміністрації