30 Листопада, 2018 14:55:00
Вітання голови райдержадміністрації до Дня працівників прокуратури

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята – з Днем працівників прокуратури!

Прокуратура є правозахисним інститутом з багаторічними традиціями, який отримав нового змісту та функцій після набуття Українською державою незалежності. За роки, що минули від дня утворення прокуратури суверенної України, вона пройшла складний шлях розвитку та трансформації у самостійну службу забезпечення законності.

Сьогодні Україна прагне стати повноцінним членом європейського співтовариства, сучасною демократичною державою, головною передумовою розбудови якої є, перш за все, дотримання конституційних прав і свобод громадян. Утвердження верховенства права, зміцнення законності у суспільстві, захист інтересів держави – це ті ключові завдання, які на сучасному етапі покликана виконувати прокуратура.

Відповідальна і висококваліфікована праця прокурорів створює умови для збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою, зміцнення законності, правопорядку.

Тож нехай визначальним критерієм у вашій діяльності і надалі будуть почуття відповідальності за долю кожного громадянина, за сьогодення та майбутнє Української держави.

Дякую всім вам за сумлінну працю, високе почуття обов'язку перед нашою країною і кожним громадянином. Нехай ваша служба, утверджуючи в суспільстві ідеї законності та справедливості, завжди буде відзначена подякою людей.

Сердечно бажаю вам міцного здоров'я, добра й благополуччя, родинного щастя й злагоди, нових звершень у справі служіння українському народу!

З повагою –

Голова районної адміністрації