Події на часі

3 Грудня, 2018 09:02:00
Категорія: Район
Звернення голови райдержадміністрації до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Шановні громадяни з інвалідністю!

 

Щороку на початку грудня ми разом із усією світовою спільнотою відзначаємо Міжнародний день людей з інвалідністю.

Відзначення цієї дати в районі – це добра нагода звірити, що вже зроблено і що ще потрібно зробити для забезпечення вашого повноцінного життя, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами, нагадати всім про обов’язок перед такими людьми.

Сьогодні пріоритетним напрямом соціальної політики Уряду є вдосконалення системи соціального захисту зазначеної категорії громадян, поліпшення рівня їх життя та добробуту. Саме тому нашим першочерговим завданням є усунення всіх бар’єрів, які стоять на шляху вашої самореалізації, зробити все для того, щоб кожен з вас зміг відчути себе корисним для суспільства. Адже ви володієте не тільки знаннями і талантами, а й високими вольовими і моральними якостями.

Хочу відзначити зусилля громадських організацій, що спрямовані на розв’язання проблем людей з особливими потребами, зокрема - працевлаштування, залучення до активного життя. Щиро дякую всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя.

Висловлюю найтепліші слова всім, на чию долю випали нелегкі випробування. Ви – рівноправні члени суспільства. Ви щодня підтверджуєте Україні та всьому світові, що інвалідність не є перешкодою на шляху до самовідданого захисту Батьківщини, до значних спортивних, наукових та інших досягнень. Ви – взірець стійкості, мужності і незламності духу.

Зичу всім вам та вашим родинам міцного здоров’я, оптимізму, злагоди та активного довголіття.


З повагою –

Голова районної адміністрації

        Сергій МИКИТЮК

Навігація:
Категорія новин:
footer-img