14 Вересня, 2018 16:03:00
Вітання голови райдержадміністрації з Днем фармацевтичного працівника

Шановні працівники фармацевтичної галузі!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята — Дня фармацевтичного працівника!

Бути фармацевтом — це значить щодня й щогодини піклуватися про здоров’я наших громадян. Своєю щоденною клопіткою працею ви робите вагомий внесок у збереження здоров’я людей, забезпечення їх доступними, ефективними та якісними лікарськими засобами. Але найважливішою та найвищою оцінкою вашої діяльності є людська вдячність тих, кому ви допомагаєте долати життєві труднощі, додаючи впевненості та оптимізму.

Нехай щастям і любов'ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить натхнення і задоволення. Переконаний, що ваші професійні навички, уміння творити добро будуть запорукою нових вагомих успіхів фармацевтичної галузі.

Зі святом вас!

З повагою -