7 Вересня, 2018 14:03:00
Вітання голови райдержадміністрації з Днем фізкультури і спорту

Шановні працівники організацій і установ фізичної культури і спорту,

комунальних закладів, громадських організацій, тренери, спортсмени,

ветерани та шанувальники спорту!

Щиро вітаю всіх вас з Днем фізичної культури і спорту України!

Житомирський район має міцні спортивні традиції. Наші спортсмени є переможцями обласних, всеукраїнських, європейських змагань. Вагомі спортивні досягнення – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту у районі, а головне – це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів.

Користуючись нагодою, висловлюю глибоку вдячність вам, шановні спортсмени, наставники, ветерани, за примноження переможних традицій і спортивної слави рідної землі.

Бажаю всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.

Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України! Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашого району.

Ми пишаємося вашими досягненнями.

Нехай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас скрізь і завжди!

З повагою -

Голова районної адміністрації