Події на часі

19 Грудня, 2017 08:46:00
Категорія: Район
Вітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня Святого Миколая

Шановні жителі району,

дорогі діточки!

 

Щиро та сердечно вітаю вас із Днем Святого Миколая!

Це зимове свято є одним із найрадісніших і найчарівніших, як для дітей, так і для дорослих. А все тому, що Микола Чудотворець здавна вважається першим захисником усіх людей, і особливо – наших діточок. Саме він дарує нам віру у здійснення найзаповітніших мрій і вселяє у душі світлі почуття.

Цей день традиційно приходить до наших осель доброю казкою, благословляючи рідну землю на злагоду та процвітання. Особливо це стосується нас, дорослих – від керівників, депутатів усіх рівнів, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування і до кожного нашого співгромадянина. Адже саме ми, формуємо сьогодні майбутнє прийдешніх поколінь, і саме від нас залежить, чи буде це свято  прикрашене щирими й веселими посмішками нашої малечі.

Саме у цей час здійснюються наші найпотаємніші мрії, реалізуються добрі справи і задуми. І природно, що саме на Миколая, у переддень Нового року, вже стало доброю традицією дарувати дітям подарунки, приносити малюкам радість.

Прекрасно, що у житті є такі свята, адже вони вчать бути добрішими, щедрішими, допомагати тим, хто потребує нашої підтримки.

Тож щиро бажаю, аби доля оберігала вас, дарувала щастя, радість і надію, а Господнє благословення супроводжувало усіх нас протягом усього життя!

 

З повагою -

голова Житомирської райдержадміністрації

С.М. Микитюк

Навігація:
Категорія новин:
footer-img