Події на часі

6 Грудня, 2017 09:20:00
Категорія: Район
Вітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці,

ветерани військової служби!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Збройних Сил України! Це свято український народ традиційно відзначає 6 грудня.

У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність. Це – свято наших ветеранів, чиї скроні вже вкриті сивиною, а груди увінчані нагородами, і молодих солдатів, які сьогодні стоять в строю на варті нашої свободи та незалежності в зоні АТО.

Сьогодні національне військо фактично створюється заново у важких, виснажливих боях з терористами та російськими агресорами. Воно міцне не лише зброєю, а й потужним моральним і патріотичним духом, підтримкою всього суспільства.

Україна пишається своїм військом і довіряє йому. Наші воїни є гідними спадкоємцями слави та кращих військових традицій княжих дружин, війська Запорозького, вояків армії УНР та УПА. Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність є найвищими цінностями.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава! Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв. Світла пам’ять про них навіки житиме в наших серцях.

Бажаю усім вам щастя, міцного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх земних благ! Божих вам благословень, миру і спокою на рідній українській землі, благополуччя та процвітання нашій державі!

Слава Україні!

 

З повагою -

голова Житомирської райдержадміністрації

C.М. Микитюк

                             

Навігація:
Категорія новин:
footer-img