22 Грудня, 2017 09:30:00
Вітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня енергетика

Шановні енергетики,

дорогі ветерани галузі!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика!

Переоцінити значення роботи наших енергетиків, зокрема працівників Зарічанського району електромереж, для повноцінної життєдіяльності нашого району дуже важко. Адже від вас усіх залежить повноцінне забезпечення електричною енергією наших побутових та промислових споживачів. Відповідно, – розвиток економіки району.

Ви завжди своєчасно приходите на допомогу. І у разі аварій, і у разі надзвичайних ситуацій. Ви і у будні, і у вихідні, виїжджаєте на місце аварій та оперативно вирішуєте проблеми. Жителі району щиро вдячні усім працівникам вашого підприємства за такий відповідальний підхід до справи.

Саме завдяки вам усім наші люди стабільно мають у своїх оселях світло та тепло, а підприємства надійно забезпечені електроенергією.

Не можна не згадати і про вашу доброчинність. Адже без вашої підтримки не відбулося б більшість районних заходів. Ви завжди підставляєте міцне плече та з великою готовністю виступаєте у ролі спонсора, надаєте дієву підтримку усім нашим починанням.

Дякую за ваш безцінний труд, який дозволяє нам жити в комфортних умовах та радіти благам, які ви надаєте та підтримуєте!

Я впевнений, що спільними зусиллями ми подолаємо всі проблеми!

Тож у цей святковий день та на довгі роки життя, щиро вітаючи всіх вас зі святом, бажаю вам добра, здоров'я, миру та злагоди.

З Днем енергетика!

З повагою -