3 Листопада, 2017 09:24:00
Вітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери району!

Щиро та сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Це свято людей, які щоденно піклуються про ветеранів, інвалідів, недієздатних і одиноких громадян, малолітніх, бездомних, дітей-сиріт. Ви займаєтеся питаннями безробіття, оплати праці, контролюєте виконання норм соціального законодавства.

Соціальний захист – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Ви творите добро та виявляєте милосердя. І це ви робите не тільки за службовим обов’язком, але й за велінням совісті та покликом душі.

Серед вас є працівники різного фаху. Стаж служби одних обчислюється не одним десятком років і ті, у кого ця служба лише розпочинається. Але у кожного з вас за плечима багатий життєвий досвід роботи з людьми, великі професійні знання, високе почуття відповідальності, бажання працювати.

Особливої пошани заслуговує щоденна самовіддана робота працівників Територіального центру соціального обслуговування громадян Житомирського району. В центрі добре налагоджена співпраця з сільськими та селищною радами, з якими спільно вирішуються всі проблемні питання, які пов’язані з покращенням соціального захисту одиноких непрацездатних громадян. Крім того, територіальний центр веде співробітництво у сфері соціального обслуговування і надання соціальних послуг з органами охорони здоров’я, районною радою ветеранів та з громадськими недержавними об’єднаннями.

На належному рівні у нас робота у напрямку вирішення проблем пенсіонерів та інших вразливих категорій населення. Тому, в переддень свята треба підкреслити велику роботу працівників Пенсійного фонду, від злагодженої праці яких залежить своєчасне та в повному обсязі отримання нашими ветеранами, інвалідами та пенсіонерами пенсій та інших соціальних виплат.

Величезна робота проводиться й районним управлінням праці та соціального захисту населення, щоденна професійна діяльність працівників якого сповнена гуманізму, милосердя та тепла. Усі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує допомоги.

Не можна не згадати й працівників центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівники якого проводять величезну профілактичну роботу.

Підсумовуючи сказане, ще раз зазначу, що такі люди, як ви – це люди з великим серцем. І нехай ви не завжди на виду, не завжди помітна ваша робота, але ж вона така необхідна.

У вашій сфері не можуть працювати байдужі люди. Ось чому соціальним працівникам завжди були притаманні такі якості, як високий професіоналізм, самовіддане служіння обраній справі.

Ще раз від усього серця вітаю вас з професійним святом і бажаю, щоб усе хороше, зроблене з душею та натхненням, поверталося до вас сторицею!

Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, наснаги та плідної праці на благо нашого району!

З повагою -

голова Житомирської райдержадміністрації