Події на часі

7 Березня, 2018 09:07:00
Категорія: Район
Вітання голови райдержадміністрації з нагоди Міжнародного жіночого дня

Милі жінки!

 

Щиро та сердечно вітаю усіх вас із чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Ми усі маємо бути безмежно вдячні жінкам за саму можливість жити. Немає нічого більш дорогого і святого на світі, ніж жінка, що дала дитині життя та навчила її бути людиною.

На своїх слабких плечах ви несете основний тягар турбот про домівку, про дітей, сімейний затишок. Тому це наше спільне свято - День жінки!

Ви даруєте надію на зміни, на краще життя, від вашого настрою і здоров'я залежить настрій і здоров'я усього суспільства. Своєю душевною щедрістю і невичерпною енергією ви створюєте гармонійну атмосферу в сім'ї, прокладаєте дорогу в майбутнє для улюблених синів і дочок.

 У всі часи, незважаючи ні на що, ви залишаєтеся для чоловіків символом ніжності, острівцем надійності та спокою. Усе прекрасне в людині - від вас, милі жінки.

Висловлюю усім вам величезну вдячність за ваше дивовижне терпіння і стійкість. Успіхів вам на нелегкому життєвому шляху, хай не зраджують вас жіноча витонченість і мудрість.

Від щирого серця бажаю здійснення найзаповітніших мрій, благополуччя в родинах, здоров'я, щастя, душевного спокою і довголіття!

 

З повагою –

голова райдержадміністрації

С.М. Микитюк

Навігація:
Категорія новин:
footer-img