6 Квітня, 2018 10:31:00
Вітання голови райдержадміністрації з нагоди Великодня

Шановні жителі району!

У цей чудовий весняний день щиро та сердечно вітаю усіх вас із найвеличнішим християнським святом - Великоднем!

У житті кожного християнина Пасха - свято особливо шановане та величне. Великодні дні зазвичай спонукають усіх нас по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків. А ще в цей день ми стаємо добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. Пам’ятаймо про це повсякчас і повсюди!

Цей день гуртує віруючих навколо давніх християнських цінностей – терпимості, любові до ближнього, милосердя. Він знову і знову дає можливість осягнути, яку важливу роль відіграє церква в духовному зростанні нашого суспільства, його моральному вдосконаленні.

Дійшовши до нас з глибини віків, Свята Пасха Господня є одним з найсвітліших народних свят, що поєднує в собі високі християнські чесноти, самобутність і неповторність традицій багатьох поколінь українців.

Тож нехай кожен наш день буде схожим на розмаїття яскравих і веселих кольорів великодньої писанки, магічного оберегу української нації.

Нехай щедроти святого Великодня допоможуть нам здолати усі труднощі у невпинному поступі до вершин духовності, а щира любов до України надихає на добрі діла!

Зі святом вас, шановні!

Христос воскрес!