Події на часі

3 Липня, 2018 14:07:00
Категорія: Район
Визначено опорний заклад в Левківському освітньому окрузі Житомирського району

Відповідно до Умов проведення конкурсу з визначення опорного закладу освіти, затверджених рішенням вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 01.06.2018 року №624 «Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення опорного закладу освіти» наказом відділу освіти Житомирської райдержадміністрації від 21.06.2018 р. №205 оголошено Конкурс на визначення опорного закладу освіти серед закладів загальної середньої освіти в Левківському освітньому окрузі Житомирського району Житомирської області.

Конкурс проводився в два етапи. На першому, підготовчому етапі з 22 червня 2018 року по 02 липня 2018 року відділ освіти приймав заявки закладів загальної середньої освіти на участь у Конкурсі. Другий етап, основний, відбувся 3 липня 2018 року. Члени конкурсної комісії з визначення опорного закладу освіти розглянули та обговорили подані заявки та документи.

         За результатами голосування членів Комісії переможцем Конкурсу визначено Левківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

Наразі в цій школі навчаються діти з Левкова, Клітчина та Калинівки.

В Левківський освітній округ окрім Левківської ЗОШ входять ДНЗ «Золотий ключик» Левківської сільської ради та Комунальний заклад «Районна бібліотека для дітей» Житомирської районної ради.

Навігація:
Категорія новин:
footer-img