Події на часі

20 Липня, 2017 11:20:00
Категорія: Район
Володимир Ширма зустрівся з батьками учнів Коднянської школи Житомирського району
Володимир Ширма зустрівся з батьками учнів Коднянської школи Житомирського району
Володимир Ширма зустрівся з батьками учнів Коднянської школи Житомирського району
Володимир Ширма зустрівся з батьками учнів Коднянської школи Житомирського району

З питанням щодо завершення будівництва приміщення Коднянської школи прийшли 19 липня на зустріч з головою обласної ради Володимиром Ширмою батьки учнів навчального закладу.

Також на зустрічі були присутні заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Лагута, голова райдержадміністрації Сергій Микитюк, заступник голови районної ради Олег Білецький, начальник відділу освіти РДА Світлана Давиденко, сільський голова Наталія Бовсунівська, керівники та представники структурних підрозділів ОДА, представники підрядної компанії.

Питання це не нове. Будівництво розпочато ще 30 років назад, але в силу різних обставин досі не завершено. За нинішніми розрахунками потреба у коштах сягає 25,5 мільйонів гривень.

У ході зустрічі були окреслені шляхи вирішення даного питання.

Голова райдержадміністрації наголосив, що наразі неможливо завершення будівництва даного об’єкта виключно за рахунок коштів обласного та районного бюджетів. Для вирішення питання має бути підтримка від держави. Тим більше, що в перспективі розглядається можливість створення на базі даного навчального закладу опорної школи, адже вже сьогодні учні старших класів з сусідніх Миролюбівки та Вертокиївки здобувають освіту саме тут. Тому головою РДА вже дано доручення щодо підготовки подання проекту добудови школи у Кодні на умовах співфінансування на конкурс проектів, що фінансуватимуться з ДФРР на найближчі два роки.

Володимир Ширма підтримав пропозицію звернутись на черговій сесії обласної ради до центральних органів влади щодо фінансування будівництва даного навчального закладу.

Також планується внести на розгляд депутатів питання щодо виділення певної суми з обласного бюджету.

На думку Володимира Ширми ще однією можливістю завершити будівництво є входження до складу об’єднаної громади. «Адже пріоритет у виділенні коштів з ДФРР надається саме ОТГ», - зазначив голова обласної ради.

Так вважає і Сергій Микитюк, який підкреслив, що саме децентралізація та створення фінансово-спроможної «південної» ОТГ відкривають реальний шлях до завершення будівництва цього довгобуду, адже фінансові можливості власне самої Коднянської сільської ради є наразі надто незначними.

Навігація:
Категорія новин:
Copyright © 2008
Розробка сайту веб студія SEOTM