21 Лютого, 2018 15:08:00
«Я МАЮ ПРАВО!»: Проект Міністерства юстиції України (відеоматеріали)

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Держава не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати. В рамках проекту даються чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Держава може бути твоїм партнером, і спільними зусиллями ми встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

З метою напрацювання спільних підходів для реалізації на Житомирщині загальнонаціонального проекту «Я маю право!», в рамках взаємовигідного  партнерства,  20 лютого начальник Головного територіального управління юстиції Олександр Грабар, його перший заступник Ірина Волошина провели робочу зустріч з директором Житомирського обласного центру зайнятості Галиною Корінною та її заступником Тетяною Касімцевою. Учасники робочої зустрічі домовилися про проведення спільних виїзних прийомів у найвіддаленіші населені пункти нашого регіону як дієвого методу зв’язку з громадянами.

Відповідна робота ведеться і в Житомирському районі, де на виконання Стратегії інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права на період до 2019 року та формування правосвідомого, правообізнаного громадянського суспільства юридичним сектором апарату райдержадміністрації спільно з газетою «Приміське життя» започатковувано правоосвітню рубрику «Я МАЮ ПРАВО!».  У даній рубриці юристи юридичного сектору апарату райдержадміністрації будуть роз’яснювати діюче законодавство України та надавати відповіді на питання, поставлені читачами в листах, що надходять до редакції газети.

Переглянути відеоролик про проект Міністерства юстиції України Я МАЮ ПРАВО!

Переглянути відеоролик - проект Міністерства юстиції України Я МАЮ ПРАВО!

Переглянути відеоролик - Антирейдерство

Переглянути відеоролик - Правова допомога

Переглянути відеоролик - короткий відео коментар заступника Міністра юстиції Олени Сукманової

Переглянути відеоролик - короткий відео коментар координатора проекту Я МАЮ ПРАВО! Юлії Сергеєвої