11 Травня, 2018 15:31:00
Юних інспекторів руху закладів освіти району в черговий раз згуртував фестиваль

З метою  поліпшення  роботи  у  напрямку  запобігання   дитячому  дорожньо-транспортному   травматизму, подальшому вивченню правил дорожнього руху учнями закладів загальної середньої освіти 5 травня на базі Озерненської гімназії відділом освіти проведено районний фестиваль  загонів юних інспекторів руху.

У конкурсі взяли участь команди 13 освітніх закладів: Озерненської гімназії (директор Власюк А.П.), Новогуйвинської гімназії (директор Мозгових Л.І.), Вересівської (директор Халімончук Н.М), Глибочицької (директор Сергійчук П.М.), Іванівської (директор Палій Н.М.), Коднянської (директор Максимчук В.Т.), Березівської (директор Савіцький С.П.), Високопічської №1 (директор Фоміненко Л.Р.), Високопічської №2 (директор Бондарчук С.В.), Сінгурівської (директор Лавренюк А.М.), Троянівської (директор Гребенюк В.Б.), Василівської (директор Стельмащук Л.П.) ЗОШ І-ІІІ ст., Пряжівської (директор Демедюк Т.М.) ЗОШ І-ІІ ступенів.

До суддівства змагань та оцінювання конкурсів було залучено інспекторів департаменту патрульної поліції м. Житомира, працівників Сінгурівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

Усі команди  взяли участь у 5 номінаціях змагань: «Теоретичні знання правил дорожнього руху», «Конкурс агітбригад юних інспекторів руху», «Юний регулювальник», «Медичний конкурс», «Велоестафета».

Високий рівень знань правил дорожнього руху продемонстрували учні Озерненської гімназії, Сінгурівської, Високопічської №1 ЗОШ І-ІІІ ст. На етапі «Юний регулювальник» відзначились учні Березівської, Сінгурівської та Коднянської ЗОШ. Вправно та наполегливо команди виступили в конкурсі агітбригад, показали належний рівень акторської майстерності, чітко та  правильно демонстрували знання правил дорожнього руху. Високу вокальну майстерність, уміння застосовувати правила дорожнього руху, дотепний гумор, художньо-естетичне, музичне оформлення, артистизм показали команди Озерненської та Новогуйвинської   гімназій, Коднянської та Високопічської №2, Березівської ЗОШ. У медичному конкурсі кращі знання та вміння продемонстрували команди Новогуйвинської й Озерненської гімназій, Коднянської, Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. У велоестафеті вправність проявили велосипедисти Коднянської, Березівської, Високопічської №1, Високопічської №2 ЗОШ І-ІІІ ст. та Озерненської гімназії.

Членами журі відмічено належний рівень підготовки усіх команд до фестивалю, проявлений оригінальний та творчий підхід до представлених виступів, чіткість виступів, наявність єдиної форми, використання реквізитів. Зросла акторська майстерність та якість виступів команд Іванівської, Глибочицької, Троянівської, Сінгурівської, Пряжівської ЗОШ.

За висновками журі команди отримали нагороди.

У загальнокомандному заліку визнано переможцями фестивалю загонів них інспекторів руху  такі команди:

Озерненську гімназію та Коднянську ЗОШ І-ІІІ ступенів (І місце);

Новогуйвинську гімназію  та Березівську ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІ місце);

Високопічську ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (ІІІ місце).

Нагороджено дипломами за результативну участь у конкурсі «Медичний» фестивалю юних інспекторів руху команди таких освітніх закладів:

Коднянської ЗОШ І-ІІІ ст. – дипломом І ступеня;

Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. - дипломом ІІ ступеня;

Новогуйвинської та Озерненської гімназій - дипломами ІІІ ступеня.

Нагороджено дипломами за результативну участь у конкурсі «Регулювальник» фестивалю юних інспекторів руху команди таких закладів загальної середньої освіти:

Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. - дипломом І ступеня;

Коднянської ЗОШ І-ІІІ ст. - дипломом ІІ ступеня;

Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ст. – дипломом ІІІ ступеня.

Нагороджено дипломами за результативну участь у конкурсі «Правила дорожнього руху» фестивалю юних інспекторів руху команди таких освітніх закладів:

Озерненської гімназії  - дипломом І ступеня;

Сінгурівської ЗОШ - дипломом ІІ ступеня;

Високопічської ЗОШ №1 - дипломом ІІІ ступеня.

Нагороджено дипломами за результативну участь у конкурсі «Велоестафета» фестивалю юних інспекторів руху команди таких закладів освіти:

Березівської та Коднянської ЗОШ  - дипломами І ступеня;

Озерненської гімназії та Високопічської ЗОШ №1 – дипломами ІІ ступеня;

Високопічської ЗОШ №2 - дипломом ІІІ ступеня.

Нагороджено дипломами за результативну участь у конкурсі «Агітбригада» фестивалю юних інспекторів руху команди таких освітніх закладів:

Озерненської та Новогуйвинської гімназій  - дипломами І ступеня;

Високопічської №2 та Коднянської ЗОШ – дипломами ІІ ступеня;

Березівської ЗОШ - дипломом ІІІ ступеня.