16 Травня, 2018 16:07:00
Житомирський район долучився до проведення Міжнародного дня сім’ї

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20.09.1993 р.). Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї.

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.

До Дня сім’ї на території Житомирського району було проведено ряд заходів.

Зокрема, і у закладах культури. Так, 8 травня було оформлено ілюстровану виставку – інсталяцію в фойє приміщення райдержадміністрації «Сім»я – джерело любові». 15 травня у с. Головенка проведено поетичну годину «Мама, татко та їхнє дитятко», в Центральній районній бібліотеці 10 травня проведено захід «З любов’ю до найрідніших», а 15 травня - літературну подорож «Щаслива родина – міцна Україна». У с. Сінгури 11 травня проведено виставку вишитих робіт «Цілую ніжно материні руки», у с. Миролюбівка 14 травня - бесіду «Невичерпне таїнство материнської любові». Бебі-шоу «Найрідніше слово в світі – мама» проведено 13 травня у с. Соснівка; поетичний мюзикл «Святе слово – рідна мати» 14 травня у с. Глибочок; літературно-музичну композицію «Співає в рушниках душа материнська» проведено 12 травня у с. Садки.