3 Квітня, 2018 17:21:00
Житомирський район другий рік поспіль займає перше місце серед районів області за ключовими показниками соціально-економічного розвитку

За результатами моніторингу та оцінки результативності діяльності райдержадміністрації за 2017 рік, які здійснено відповідно до доручення голови ОДА від 24.02.2016 № 0931/42/2-16 «Щодо проведення моніторингу та оцінки результативності діяльності районних державних адміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення» Житомирський район другий рік поспіль посів перше місце серед районів області.

Оцінка проведена за 26 показниками, що характеризують ситуацію у соціально-економічному розвитку районів та міст обласного значення за 5 напрямами (економічна ефективність, інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця, фінансова самодостатність, ефективність ринку праці, розвиток інфраструктури).

За результатами оцінки результативності діяльності районних державних адміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення за 2017 рік з 1 по 5 місця посіли місто Малин (1), Житомирський район (2), місто Житомир (3), Черняхівський район (4), Коростенський район (5).

Друге місце Житомирського району забезпечено тим, що за 7 показниками район зайняв з 1 по 5 місця, за 7 показниками – з 6 по 9 місця.

Район увійшов до п'ятірки лідерів за напрямами «Розвиток інфраструктури» (1 місце), «Ефективність ринку праці» (2 місце) та «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця» (4 місце).