13 Листопада, 2017 15:40:00
Житомирський район на 100% виконав завдання щодо призову громадян на строкову військову службу

Восени 2017 року Житомирський район повністю виконав планові показники щодо призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України, Національної гвардії Украйни та Державної служби спеціального транспорту України.

Так, відповідно до планового завдання, встановленого Житомирським ОВК, 19 громадян Житомирського району призвані на строкову військову службу цієї осені. Це складає 100% від плану.

За інформацією провідного інспектора загального відділу апарату РДА Володимира Загоровського, найкраще щодо призову спрацювали такі органи місцевого самоврядування: Станишівська сільська рада ОТГ (3 особи), Кам’янська, Високопічська та Троянівська сільські ради (по 2 особи). По одному призовнику було направлено до військових формувань Новогуйвинською селищною радою, Березівською, Вересівською, Вертокиївською, Глибочанською, Іванівською, Левківською, Миролюбівською, Руднє-Городищенською сільськими радами та Тетерівською сільською радою ОТГ.