Події на часі

11 Лютого, 2019 12:12:00
Категорія: Район
Житомирську районну ланку територіальної підсистеми цивільного захисту відзначено на обласному рівні

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич відзначив Почесною грамотою Житомирську районну ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області.

Відзнаку вручено за вмілу організацію роботи щодо реалізації питань державної політики у сфері цивільного захисту та за високі показники у вирішені завдань, пов’язаних із захистом населення і територій від надзвичайних ситуацій.

Таке високе визнання район серед іншого отримав за роботу щодо накопичення матеріального резерву району, інвентаризацію захисних споруд, проведення навчальних зборів на території Миролюбівської сільської ради тощо.

При цьому структурним підрозділом у райдержадміністрації, який займається питаннями реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, є відділ житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення. Активно долучаються до реалізації цих завдань і інші структурні підрозділи РДА, працівники апарату РДА, районних підрозділів ДСНС та Національної поліції, окремі сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій району.

Навігація:
Категорія новин:
footer-img