7 Серпня, 2017 12:32:00
Жнива у розпалі

Попри непередбачувану спеку в господарствах району продовжується збирання ранніх зернових та озимого ріпаку, якого обмолочено з посіяних восени 2016р. 1400 га  вже 603 га. Його орієнтовний валовий збір очікується понад 2 тис. тонн; середня врожайність ріпаку на сьогодні - 34 цнтга.

Із 7,6 тис. га ранніх зернових на площі 3,3 тис. га (43,4%) вже зібрано понад 12,6 тис. тонн; середня врожайність -  38,6 цнт/га.

У лідерах жнив, як і в минулі роки, СТОВ «Ліщинське» (О.В.Мазур), де на сьогодні зібрано понад 4,8 тис. тонн збіжжя при середній врожайності 53,5 цнт/га.

Другий за вагою врожай ранніх зернових у цьому році належить ПП «Миролюбівське» (В.І.Швець) - при середній врожайності у 26,7 цнт/га вже зібрано понад 1,7 тис. тонн зерна.

Найвища врожайність ранніх зернових - 55 цнт./га - у ТОВ «Агро-Юніверсал» (О.М.Бойко)  і ТОВ «Сатурн-Агрос» (Старий В.М.), що забезпечують високотехнологічну аграрну діяльність на землях Вересівської і Глибочицької сільських рад.