23 Травня, 2018 12:37:00
За послуги ЦНАП кошти мають надходити до районного бюджету

Постійна комісія з питань законності, правопорядку і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування Житомирської районної ради, яка відбулася 21 травня, підтримала звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Житомирської обласної ради та Житомирської обласної державної адміністрації щодо вирішення питання зарахування до Житомирського районного бюджету плати за адміністративні послуги, надані Центром надання адміністративних послуг Житомирської райдержадміністрації.

Центр надання адміністративних послуг Житомирської РДА є першим ЦНАПом в Житомирській області, який на даний час завершив етап по установці станції для прийому та видачі документів для виготовлення біометричних паспортів для виїзду закордон, та ід- карток громадянина України, на яку в 2017 року було витрачено 491414,46 грн. з бюджету Житомирського району.

«У ході укладання договору на часткову обробку персональних даних між Житомирською РДА та УДМС України в Житомирській області було з’ясовано, що УДМС України в Житомирській області наполягає на справлянні  такої плати на власні рахунки в органах УДКСУ, і як наслідок –  поповнення бюджету міста Житомира (відповідно до ст.69, п.21 Бюджетного кодексу України).

За три місяці цього року  наш ЦНАП за ці послуги  заробив 267 тисяч гривень, але кошти пішли не до районного бюджету, а до бюджету міста Житомира, –  сказав начальник центру надання адміністративних послуг Житомирської РДА Ігор Палій. –  Тому ми просимо посприяти у наданні дозволу щодо зарахування коштів за наші послуги до Житомирського районного бюджету».

Депутати розглянуть це звернення на сесії районної ради 1 червня.