24 Листопада, 2017 15:31:00
Запрошуємо на змагання серед допризовної молоді зі стрілецького багатоборства

На виконання завдань, взятих на себе ДЮВПК «Сатурн» відповідно проекту «Створення навчально-тренувального центру», 30 листопада та 5 грудня 2017 року, за сприяння управління сім`ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, головного управління національної поліції в Житомирській області на базі ФОК «Динамо» у м. Житомирі буде проведено районні та обласні змагання серед допризовної молоді зі стрілецького багатоборства на честь Дня Збройних Сил України.

На змаганнях допризовна молодь Житомирщини матиме можливість виконати вправи зі стрільби з малокаліберної зброї (передбачено програмою шкільного курсу «Захист Вітчизни»), під керівництвом фахівців ознайомитися з сучасними зразками стрілецької зброї, почути розповіді професіоналів.

Заходи буде проведено на базі ФОК «Динамо» (м. Житомир, вул. Чуднівська, 113).

Початок о 10.00 год. 30.11.17 (районні змагання) та 05.12.17 (обласні змагання).

Орієнтовна кількість учасників – 200 осіб.

На змагання запрошуються зацікавлені особи ОТГ, інших районів та міст.