11 Травня, 2018 08:48:00
Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Дня Матері!

Шановні мешканці району!

Від щирого серця вітаємо вас з найтеплішим і найдушевнішим святом нашого календаря – з Днем Матері!

Кожен з нас із ранніх років дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ – образ своєї Мами, яка все зрозуміє, пробачить, і завжди любитиме, не дивлячись ні на що.

Мама – перше слово. Мама – найдорожча у світі. Мама – людина, яка завжди буде в твоєму серці. Мама – жінка, з якою ти так часто сваришся, але вона завжди тебе пробачає. Мама – та, яка дала життя.

Вдячність мамі варто говорити кожен день, адже ніхто не вічний… Але є одна особлива дата – коли кожен повинен привітати свою Маму.

День Матері в Україні традиційно святкують у другу неділю травня. Саме у травні, коли мати-природа виряджає свою доню-землю в пишному уборі з весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві і відзначають День Матері.

Для українців образ Матері триєдиний. Любов до рідної неньки переросла у глибоку пошану до Матері Божої, яка завжди була Покровителькою українців, та в невгасиму палку любов до Матері-Батьківщини.

Мама! В цьому слові, в цьому призначенні жінки природа втілила найвищий свій ідеал. Любов Матері - вся з тривог, сподівань і безоглядної самопожертви. Любов Матері... Що може бути сокровеннішим? Жінка-Мати - лаконічно, але водночас так багато...

У вихованні справжніх патріотів-українців велика роль всякчас відводилася Матері, яка завжди боролася за духовне збереження своїх дітей, щоб вони були свідомими синами своєї рідної землі, пам'ятали про своє походження й оберігали національну спадщину.

На долю української Матері випало чимало болючих випробувань, але вона завжди знаходила силу і мужність гідно їх зносити. Упродовж віків українська Мати, попри всі нещастя і страждання, зуміла передати своїм дітям любов до всього рідного.

У День Матері варто на мить зупинитися і задуматися, чи не забули ми про найдорожчу у світі людину. Адже це день вшанування Матерів усього світу, коли віддаємо належне їхній праці і безкорисливій жертві задля щастя своїх дітей.

Дорогі Матері! Щира вам вдячність та довічна шана!

Ми безмежно вдячні вам за саме життя, за прихильну долю та світле майбуття!

Зі святом вас!

З повагою –