26 Жовтня, 2018 15:37:00
Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

Шановні жителі району!

28 жовтня виповнюється 74 річниця з того дня, коли українські землі було звільнено від фашистських окупантів. У ці дні ми повертаємося до тієї вистражданої і очікуваної осені 1944 року. Позаду залишилися жахіття війни, і хоча бойові дії ще продовжувалися, мирні жителі розпочали тривалий і складний процес відбудови.

Згадаймо ж про тих, хто мужньо і стійко боровся з ворогами на фронтах, у підпіллі, національно-патріотичних формуваннях, тих хто трудився в тилу.

Схожі виклики, на жаль, і сьогодні постали перед Україною. Учасники Операції об’єднаних сил на Сході країни відвойовують право на незалежність та свободу нашої держави. Адже для нас, нащадків, обов’язок відстояти мир та не звернути з обраного шляху є святою справою.

Схилімо голови в пам`ять про загиблих у смертельному двобої з ворогом, перед тими, чиї могили відомі й незнані, розкидані по своїй і чужих землях. Пам’ятаймо про кожну солдатську краплину крові, кожну вдовину і сирітську сльозу.

Висловлюю щирі слова подяки тим, хто, не дивлячись на смерть, гіркоту втрат та пекельне полум’я боїв, заради прийдешніх поколінь йшов та йде нині до нашої спільної перемоги.

Бажаю і надалі якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління. Щастя вам, здоров`я, оптимізму, бадьорості та любові оточуючих ще на багато років життя у мирі та злагоді!

Доземний уклін вам, дорогі ветерани!

Слава Україні! Слава її героям!

З повагою –

Голова районної адміністрації