28 Вересня, 2017 17:54:00
Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Дорогі наші  батьки й  матері! Шановні співвітчизники!

У перший день жовтня ми традиційно відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

Ми вшановуємо наших батьків і дідів, матерів і бабусь, які пройшовши крізь голодомори, репресії, жахіття війни та фашистської окупації, відстояли свободу Батьківщини, мужньо витримали неймовірний тягар того лихоліття та виховали гідних нащадків.

Наш обов'язок дарувати їм своє тепло й увагу, бути вдячними і головне ­– наповнювати кожен їхній день повноцінним змістом і любов'ю.

Сьогодні Український народ знову вимушений докладати неймовірних зусиль до встановлення миру та злагоди на своїй землі. У цих умовах особливо затребуваним є досвід старшого покоління - як боротися та жити в умовах тривалого воєнного протистояння.

У вкрай важких умовах неоголошеної війни ми робимо перші кроки у підвищенні соціальних стандартів. Попри всі складності, цей процес буде продовжуватися.

Нині українці мають згуртовано подолати усі випробування, відстояти свою країну та забезпечити її успішний розвиток.

Щиро дякую вам за витримку, розуміння ситуації, мудрість, якою ви так щедро ділитеся з нами.

Дорогі пенсіонери, ветерани війни, праці та військової служби!

Кожен з вас належить до покоління, яке своєю самопожертвою та величчю звершених справ творило історію нашої країни. Переконаний, що ви завжди будете яскравим життєвим прикладом патріотизму і любові до рідної землі.

Прийміть нашу синівську вдячність за тяжку працю, героїчні  подвиги та чесноти.

Зичу  кожному із вас доброго здоров'я, сімейного затишку, достатку, поваги і любові. Нехай тривалим і щасливим буде ваш життєвий шлях!

З повагою -

голова Житомирської райдержадміністрації