6 Грудня, 2017 12:01:00
Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Всесвітнього дня волонтерів

Дорогі друзі! Вірні наші помічники! Волонтери!

Ви є тими, хто безоплатно витрачає свій час і сили на благо суспільства, за покликом серця надаєте допомогу іншим, працюєте в дитячих будинках, лікарнях, госпіталях, будинках престарілих, допомагаєте армії, піклуєтеся про бідних.

Багато волонтерів дарують свою увагу дітям, які залишилися без батьків або проходять лікування в лікарні. А це іноді важливіше за всі ліки.

Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду, люди, які роблять свій внесок у захист України.

В Україні волонтерський рух набув нового дихання після Революції Гідності.
Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна. Тисячі людей підключилися до допомоги військовим, що захищають територіальну цілісність України, до допомоги переселенцям, що переїхали від війни в інші регіони.

Добровольці першими йшли на фронт, волонтери збирали одяг і спорядження і везли їх на передову. Можна із упевненістю сказати, що без волонтерів не мали б ми сьогодні боєздатної армії, яка гідно протистоїть одній з найбільших військових сил у світі.

Майже чотири роки саме ваша єдність демонструє усім, що таке Україна, братерство, патріотизм та відданість. Ми знаємо і надзвичайно цінуємо вашу роботу.

Дякуємо всім, хто присвячує свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди.

Нехай ваші благі справи повертаються вам добром подвійно!

Щастя вам і вашим близьким під мирним небом України!

Дякуємо вам, наші друзі-волонтери!

Зі святом вас!

З повагою -