Олександр Хомич проінспектував хід виконаних будівельних робіт у Борщівській лікарській амбулаторії

Т. в. о. голови райдержадміністрації Олександр Хомич разом із заступницею голови Людмилою Заворотнюк, Радомишльським міським головою Володимиром Тетерським  оглянули хід виконаних будівельних робіт у Борщівській лікарській амбулаторії, що на території Радомишльської територіальної громади.

Будівництво нового медичного закладу загальною площею понад 320 кв. м тривало майже три роки. Тут передбачено всі необхідні приміщення – житлові кімнати разом із кухнею, гардеробною, санвузлом і душовою. У зоні для надання первинної медичної допомоги облаштовані кабінети лікарів (розраховані на двох), процедурна, кабінет щеплень, аптечний пункт, реєстратура.

Після уведення сільської амбулаторії в експлуатацію вона буде забезпечена сучасним обладнанням, необхідними препаратами і медикаментами та матиме змогу приймати до сорока відвідувачів щодня.

Будівництво медичного закладу велося за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Загальна вартість робіт склала понад 9 млн. гривень.