Олександр Хомич відвідав Радомишльське лісомисливське господарство

Перебуваючи 6 жовтня з робочою поїздкою в Радомишлі, т. в. о. голови Житомирської райдержадміністрації Олександр Хомич разом із Радомишльським міським головою Володимиром Тетерським відвідав державне підприємство «Радомишльське лісомисливське господарство».

Він поспілкувався з директором підприємства Іваном Дмитренком, працівниками, ознайомився  з роботою лісомисливського господарства, зокрема із заходами, які вживаються для державної лісової охорони від незаконних порубів, пошкоджень, від пожеж. А ще – як лісівники захищають ліси від хвороб та шкідників,  підвищують  продуктивність та поліпшують якість мисливських угідь й зростання чисельності мисливських тварин тощо.

Цієї осені  лісівники Радомишльщини долучилися до виконання програми Президента України «Зелена країна» задля збільшення площі лісонасаджень. З 1 жовтня по 30 листопада Держлісагентство проводить громадську акцію «Створюємо ліси разом».

Лісівники мають в достатній кількості посадкового матеріалу та вже підготували необхідні площі і закликають долучитися до цієї акції усіх охочих.