Прекрасну половину медичної спільноти району привітали з Міжнародним жіночим днем

ЦРЛ

5 березня у актовій залі Центральної районної лікарні (с. Станишівка) відбулося урочисте зібрання для дружнього жіночого колективу медичних установ району – Комунального підприємства «Центральна районна лікарня», Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарнї допомоги» та Територіального стоматологічного об’єднання з нагоди відзначення Міжнародного жіного дня 8 березня.

Урочисту частину заходу розпочав головний лікар ЦРЛ Тарас Собко, який подякував медичним працівникам за їх віддану, старанну, щоденну працю з порятунку людського життя та надання необхідної медичної допомоги хворим.

Від імені керівництва Житомирського району з найкращими вітальними словами та щирими побажаннями до прекрасної половини медичної спільноти звернувся заступник голови районної адміністрації Микола Козарчук. Далі до привітання долучилися Заслужений лікар України, Почесний громадянин району, головний лікар ТСО Володимир Нижник та головний лікар КНП «ЦПМСД» Геннадій Горбенко.

Кращі з кращих цього дня були відзначені почесними грамотами, грамотами та подяками облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради.

Святковий настрій жінкам на передодні свята дарував народний аматорський гурт «Джерела».