Пресбрифінг МОЗ щодо вакцинації проти COVID-19 та карантинних обмежень в Україні

вакцинація

Сьогодні, 18 жовтня, у Міністерстві охорони здоров’я України відбувся пресбрифінг на тему «Вакцинація проти COVID-19 та карантинні обмеження в Україні».

Спікери брифінгу:

Ігор Кузін – заступник Міністра – Головний державний санітарний лікар України;

Сергій Дубров – завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМУ імені О.О. Богомольця, президент Асоціації анестезіологів України, професор;

Євгеній Черенок – директор КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Як зазначив заступник Міністра – Головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, епідеміологічна ситуація в Україні погіршується та спостерігається стрімке поширення коронавірусної інфекції.

“Протягом минулого тижня в Україні зареєстровано понад 105 тисяч нових випадків захворювання, що на 11% більше за попередній період. 2300 громадян померли від ускладнень, викликаних цією хворобою. У порівняннні до попереднього тижня кількість летальних випадків зросла на 22%”, – поінформував Ігор Кузін.

Також Головний державний санітарний лікар України наголосив, що люди віком 60+ перебувають у найбільшій зоні ризику. Так, із початку пандемії 53% летальних випадків зафіксовано серед людей віком 70+ та 29% – серед 60-69-річних.

Ігор Кузін закликав українців вакцинуватися проти COVID-19, аби зупинити подальше поширення інфекції та запобігти введенню жорстких протиепідеміологічних заходів.

Детальніше дивіться у ВІДЕО за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=IgANINtuAjw.