Президент України вручив державні нагороди десантникам 95-ї бригади

Президент

Під час робочої поїздки на Житомирщину сьогодні, 11 березня, Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко відвідав 95 окрему десантно-штурмову бригаду.

Глава держави вручив державні нагороди військовослужбовцям за особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддані дії та зразкове виконання військового обов’язку.

«Я хочу сказати вам як Президент і як Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України  я пишаюся українським військом, пишаюся такими воїнами як ви. Дуже небагато в світі армій, які мають такі вміння, такий досвід і таку здатність перемагати в найскладніших умовах. Дякую вам за служіння Україні, за мужність і самовідданість», – сказав Президент українським десантникам.

Глава держави нагадав героїчний шлях бригади в ході боїв проти російського агресора та найманців Кремля на сході України. «Ви робили все, не шкодуючи власного життя заради свободи, суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави», – сказав Петро Порошенко та згадав унікальний військовий рейд 95-ї бригади тилами ворога, який дозволив не лише звільнити українську територію, а й вивести інші українські підрозділи, які були у ворожому оточенні.