Проведено двадцять третє позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

30 липня голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Оханський провів двадцять третє позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання проведено у дистанційному режимі із застосуванням електронних засобів комунікації.

У ході засідання розглянуто питання про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території району.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» вирішено встановити на території району карантин з 01 серпня до 31 серпня п.р.

Залежно від епідемічної ситуації в районі встановлюватиметься «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рівень епідемічної небезпеки встановлюватиметься за результатом оцінки епідемічних показників та визначається рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке розміщується на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України (за посиланням http://covid19.gov.ua).

Селищному, сільським головам (в тому числі ОТГ) рекомендовано запроваджувати обмежувальні протиепідемічні заходи відповідно до встановленого рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Відділу інформаційної діяльності, документообігу та звернень громадян апарату райдержадміністрації, головному редактору газети «Приміське життя», селищному, сільським головам (в тому числі ОТГ) на період дії карантину доручено забезпечити інформування населення щодо встановленого рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території району, а також необхідності продовження виконання вимог із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Житомирському районному відділенню поліції Житомирського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області доручено забезпечити контроль з дотримання карантинних заходів.