Проведено онлайн-нараду керівників закладів освіти

освіта

21 травня 2020 року начальник відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Руслана Дмитрієва провела онлайн-нараду керівників закладів освіти.

Методист районного методичного кабінету Наталія Господарчук проаналізувала участь закладів загальної середньої освіти у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Вона наголосила, що за підсумками участі 10 учнів району здобули перемогу.

У відповідності до рейтингу управління освіти та науки обласної державної адміністрації за кількістю набраних балів делегація Житомирського районного наукового товариства «Первоцвіт» набрала 605,38 бала та посіла загальне 4 місце, минулого року мали третє.

Серед філій територіального відділення кращих результатів досягли учні Озерненської гімназії (901,25 бала) та посіли загальне ІІ місце відповідно до обласного рейтингу, філія Новогуйвинської гімназії набрала 538,09 бала.

Методистом Наталією Господарчук зазначено, що 6 учнів Озерненської гімназії та 4 учні Новогуйвинської гімназії стали кандидатами в члени МАН України.

Під час наради Русланою Миколаївною надано чіткі конкретні методичні рекомендації щодо завершення 2019/2020 навчального року, а саме: як здійснити семестрове і річне оцінювання навчальних досягнень учнів, як заповнити класні журнали, щодо проведення онлайн свята останнього дзвоника і випускних вечорів у закладах загальної середньої освіти, щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року, про щорічне звітування керівників закладів освіти перед батьками та громадськістю. Також вона окреслила основні вимоги до самооцінювання діяльності закладу освіти.

Начальник відділу Р. Дмитрієва особливо звернула увагу керівників на підготовку закладів освіти району до нового навчального року, зокрема на проведення ремонтних робіт приміщень закладів, придбання обладнання та меблів для шкільних кабінетів.

Насамкінець Руслана Миколаївна побажала всім керівникам успіхів в організованому завершенні 2019-2020 навчального року.