Проведено підсумкову колегію щодо роботи служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

колегія

На Житомирщині розвиваються сімейні форми виховання дітей. Щороку збільшується кількість дитячих будинків сімейного типу, в яких діти знаходяться в умовах максимально наближених до виховання в родині.

20 лютого 2019 року начальник служби у справах дітей Антоніна Черняк та директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Колокольцева Житомирської райдержадміністрації взяли участь у колегії «Підсумки роботи служб у справах дітей області за 2018 рік та завдання на 2019 рік», яка відбулася під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути.

Ярослав Миколайович зосередив увагу присутніх на завданнях з реалізації першого етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду за вихованням дітей на 2017-2026 роки та визначення об’єктів, на які у 2019 році буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам для проектно-будівельно-ремонтних робіт, придбання житла та приміщень розвитку сімейних і інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.