Райдержадміністрація та районна рада висловлюють слова щирої вдячності Олександру Окочі, Левківському сільському голові

Левків

Житомирська райдержадміністрація та районна рада висловлюють слова щирої вдячності Олександру Окочі, Левківському сільському голові, за велику роботу, яка організована та проведена під його керівництвом в частині запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Нагадаємо, що на позаминулому тижні на території Левківської сільської ради було  зафіксовано ускладнення ситуації з розповсюдженням коронавірусної інфекції, – виявлено одразу чотири випадки інфікування, – захворіли три працівники місцевого відділення «Укрпошти» та донька однієї з них.

Жителі Левкова, Калинівки та Клітчина не лише опинилися перед загрозою інфікування, але й могли залишитися без пенсій та інших соціальних допомог.

Завдяки оперативним фаховим діям Олександра Станіславовича спільно з районним відділом ДСНС було проведено дезінфекцію приміщення поштового відділення, зупинок громадського транспорту, здійснено промивку доріг.

Для підтримки роботи поштовиків було залучено працівників сільської ради та організовано безперебійну роботу Левківського поштового відділення. Завдяки цьому пенсії, соціальні допомоги та рахунки, у тому числі хворим та лежачим жителям сіл, були доставлені без затримок.

Дякуємо сільському голові за небайдуже ставлення до проблеми, оперативність та плідну співпрацю.