Розпочато реєстрацію на онлайн-курс про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

З метою дотримання та застосування вимог Закону України «Про запобігання корупції», зокрема вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, щодо одержання подарунків, спільної роботи близьких осіб, Національним агенством з питань запобігання корупції впроваджено онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики».

Онлайн-курс стартував на платформі українського громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів «Рromentheus» із 21 січня 2019 року.

Зазначений онлайн-курс має на меті допомогти як особам, у діяльності яких виникає конфлікт інтересів, так і тим, хто такий конфлікт інтересів зобов’язаний врегулювати. Також, дає можливість ознайомитися з переліком типових ситуацій, які зумовлюють наявність у особи приватного інтересу, більш детально вивчити питання щодо запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю корпоративних прав, ознайомитися з типовими помилками при врегулюванні конфлікту інтересів, щоб недопускати їх у своїй діяльності надалі, та інші актуальні з точки зору правозастосування питання.

Курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» доступний цілодобово, ним можна користуватися з будь-якого компютера, який підключено до мережі Інтернет. Викладач курсу бере участь в обговореннях, що відбуваються на платформі курсу.

Для участі в онлайн-курсі потрібно зайти на сайт «Prometheus»: www.prometheus.org.ua, на якому віднайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» (постійна адреса: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI102+2019_T1/about ) та зареєструватися.