Сергій Микитюк дав старт процесу формування нового складу громадської ради при РДА (ДОКУМЕНТ)

громадська рада

Голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк 16 травня підписав розпорядження, яким створено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Житомирській районній державній адміністрації, та затверджено її склад.

Відповідно до змін до постанови Кабміну щодо формування громадської ради, ініціативна група складається з 8 осіб – по 4 від представників громадськості та органу влади.

Ініціативна група збереться на своє перше засідання на початку наступного тижня. У ході засідання будуть обрані голова та секретар групи, а також визначено дату початку прийому документів від представників громадськості для участі в установчих зборах та дату їх проведення.

Нагадаємо, що відповідно до чинного законодавства, до складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації, які:

зареєстровані в установленому порядку;

– не менше шести місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу громадської ради проводять заходи, дослідження, надають послуги, реалізують проекти тощо на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;

є фахівцями у відповідних сферах, що підтверджується наявністю відповідної освіти, наукового ступеня, публікацій, досліджень, а також інформацією про участь у реалізації проектів не менш як за 12 місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу громадської ради.

ІГС незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків для участі в установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники ІГС, які є депутатами місцевих рад, посадовими особами органів державної влади та органів місцевого самоврядування.