Сергій Микитюк провів чергове засідання колегії

колегія

30 липня голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергове засідання колегії РДА. Участь у роботі дорадчого органу взяли члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, редактор газети «Приміське життя».

На порядок денний засідання виносилося три питання.

Першим було розглянуто питання про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2019 року. Інформувала колегію про проведену роботу т.в.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Анастасія Мандрик.

У свою чергу в.о. начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Ольга Присяжнюк доповіла з питання про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації у І півріччі 2019 року.

Про санітарно-епідеміологічну ситуацію в Житомирському районі за І півріччя 2019 року інформував начальник Житомирського РУ ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області Борис Гущин. Співдоповідачем з даного питання була т.в.о. начальника відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту РДА Руслана Дмитрієва.

За результатами розгляду питань порядку денного колегією прийнято відповідні рішення.