Сергій Микитюк взяв участь в урочистостях з нагоди 4-ї річниці створення 199 навчального центру Десантно-штурмових військ ЗС України

Урочистості

21 травня особовий склад 199-го Навчального центру Десантно-штурмових військ Збройних Сил України (в/ч А2900) відзначив четверту річницю з дня створення військової частини. Тож не випадково в цей святковий день майже шість сотень військовослужбовців строкової служби урочисто склали Військову присягу на вірність українському народові. Молоді десантники протягом місяця проходили загальновійськову підготовку на базі Навчального центру та підпорядкованому йому полігоні поблизу с. Перлявка Житомирського району.

Привітати військовослужбовців Навчального центру та строковиків прибули командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський, голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, рідні та близькі новобранців, духовенство, волонтери, жителі обласного центру та гості з інших регіонів України.

Молоді десантники урочисто складали Військову присягу перед командирами і рідними, які приїхали цього дня підтримати своїх синів, племінників, братів та онуків. Після цього, строковики вдягнули марунові берети та промовили «Клятву десантника».

Незабутні враження гості свята відчули під час показових виступів десантників та тактичних епізодів, зокрема, елементів рукопашного бою, а також приведення із похідного в бойове положення зенітно-артилерійських установок ЗУ-23-2 та гаубиць Д-30.

Дорослі та діти мали змогу оглянути сучасні зразки стрілецької зброї, бойової техніки, яка знаходиться на озброєнні частин ДШВ.

Нагадаємо, що створення 199 Навчального центру Десантно-штурмових військ було розпочато в 2015 році в м. Житомир на базі військового містечка №80 «Корбутівка» на підставі спільної директиви Міністра оброни України та Генерального штабу Збройних Сил України. День військової частини відзначається щороку 21 травня. З моменту створення підрозділу понад 7000 військовослужбовців пройшли навчання та перепідготовку на базі навчального центру. Весь інструкторсько-викладацький склад навчального центру  брав участь в бойових діях на Сході України, за що багато військовослужбовців частини нагороджені державними нагородами та відомчими відзнаками Міністерства Оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.

Райдержадміністрація здійснює шефство над військовою частиною А2900. Налагоджена співпраця і в частині військово-патріотичного виховання підростаючого покоління. Шкільна молодь району вже традиційно має можливість пройти вишкіл на стрільбищі центру, доторкнутися до бойової слави Десантно-штурмових  військ, 199-го Навчального центру, та усього Українського війська.