Будівництво та архітектура

Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

Головний спеціаліст відділу

Григор’єва Алла Анатоліївна

тел. (0412) 42-47-10
Головний спеціаліст відділу Кручко Ірина Петрівна тел. (0412) 42-47-10

 

Порядок прийому та видачі  документів  відділом житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Житомирської райдержадміністрації:

 

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ПОНЕДІЛОК 
з 8.15-14.45
Перерва з 13.00-13.45
ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ П’ЯТНИЦЯ
8.15 – 13.00
Перерва з 13.00-13.45

 

Відповідно до  рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року особисті (виїзні) прийоми громадян спеціалістами відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Житомирської райдержадміністрації тимчасово припинені та переведені в телефонний режим:

Головний спеціаліст відділу – Григор’єва Алла Анатоліївна

Головний спеціаліст відділу – Кручко Ірина Петрівна

(068)9619471                                    

(0412)42-47-10

 

***

Відділ забезпечує формування містобудівної політики в районі, надає вихідні дані на проектування об’єктів будівництва виробничого та соціального призначення, оформляє індивідуальним забудовникам будівельний паспорт на будівництво житлового будинку на власній земельній ділянці в населених пунктах району.

Зразки заяв – завантажити

Перелік питань, для вирішення яких необхідно звернутись до відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Житомирської  райдержадміністрації: 

  1. Отримання Містобудівних умов і обмежень на проектування нового будівництва, розширення, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів виробничого та соціального призначення. 
  1. Отримання Будівельних паспортів на забудову земельних  ділянок.
  1. Отримання Паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. 
  1. Погодження проекту землеустрою та технічної документації (висновок погодження проекту землеустрою та висновок про наявність обмежень, обтяжень (сервітутів) на використання земельних ділянок). 
  1. Методична допомога, щодо виготовлення містобудівної документації на земельні ділянки розташовані на території району (генплани, плани зонування, детальні плани територій). 
  1. Консультації та методична допомога щодо дотримання законодавства у сфері містобудування для розміщення об’єктів промисловості, сільського господарства,соціальної сфери, ринкової інфраструктури, індивідуального житлового будівництва та садово-дачної забудови.