Будівництво та архітектура

Структура відділу:

 Т. в. о. начальника відділу

Григор’єва Алла Анатоліївна

тел. (0412) 42-45-77
Головний спеціаліст відділу Кручко Ірина Петрівна тел. (0412) 42-45-77

 

Прийом громадян

Начальник відділу

Понеділок    09.00-13.00, 14.00-14.30

Середа            09.00-13.00, 14.00-14.30

П’ятниця       09.00-13.00

 

Головний спеціаліст Понеділок    09.00-13.00, 14.00-14.30

Середа           09.00-13.00, 14.00-14.30

П’ятниця      09.00-13.00

 

 

Відділ забезпечує формування містобудівної політики в районі, надає вихідні дані на проектування об’єктів будівництва виробничого та соціального призначення, оформляє індивідуальним забудовникам будівельний паспорт на будівництво житлового будинку на власній земельній ділянці в населених пунктах району.

Зразки заяв – завантажити

Перелік питань, для вирішення яких необхідно звернутись до відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури Житомирської  райдержадміністрації: 

  1. Отримання Містобудівних умов і обмежень на проектування нового будівництва, розширення, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів виробничого та соціального призначення. 
  1. Отримання Будівельних паспортів на забудову земельних  ділянок.
  1. Отримання Паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. 
  1. Погодження проекту землеустрою та технічної документації (висновок погодження проекту землеустрою та висновок про наявність обмежень, обтяжень (сервітутів) на використання земельних ділянок). 
  1. Методична допомога, щодо виготовлення містобудівної документації на земельні ділянки розташовані на території району (генплани, плани зонування, детальні плани територій). 
  1. Консультації та методична допомога щодо дотримання законодавства у сфері містобудування для розміщення об’єктів промисловості, сільського господарства,соціальної сфери, ринкової інфраструктури, індивідуального житлового будівництва та садово-дачної забудови.

Прозора ДАБІ

На сайті Держархбудінспекції розпочала роботу публічна онлайн-платформа ПРОЗОРА ДАБІ – відкрита система розгляду дозвільних документів у будівництві.

Держархбудінспекція ввела можливість подачі повідомлень і декларацій про початок, виконання підготовчих або будівельних робіт через Інтернет за допомогою вебсайту e-dabi.gov.ua.

Онлайн-сервіс з реєстрації повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будівельного паспорту – принципово нова для України онлайн-платформа. Вона працює за європейськими стандартами якості.

Відтепер із поданням повідомлення про початок будівельних робіт, внесення даних до Реєстру дозвільних документів ДАБІ здійснюватиметься цілком автоматично – без участі посадовців. Раніше, незважаючи на декларативний характер послуги, такі повідомлення все ще підлягали попередньому розгляду співробітниками відповідних органів влади. Окрім подання повідомлення про початок будівельних робіт, до цього переліку електронних послуг у сфері будівництва також належать подання повідомлення про початок підготовчих робіт, реєстрація декларації про введення будинку в експлуатацію. Всі послуги стосуються об’єктів будівництва, що за класом наслідків належать до класу СС1. Таким чином громадяни можуть повідомляти як про початок будівництва, так і про його завершення – онлайн.

Електронні послуги у сфері будівництва доступні на оновленому Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги», а також – на сайті електронних сервісів ДАБІ e-dabi.gov.ua.