Економіка

Положення про відділ економіки, агропромислового розвитку та з питань управління майном спільної власності Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області

Інформація щодо Міжнародної виставки
«Елком Україна: енергетика та енергоефективність (
elcomUkraine) – головна виставка енергетики, електротехніки, енергоефективності»

 

14-16 вересня 2021 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Березівка, вул. Амстердамська 1 – відбудеться XXV міжнародна виставка «Елком Україна: енергетика та енергоефективність (elcomUkraine) – головна виставка енергетики, електротехніки, енергоефективності».

Міністерство розвитку громад та територій спільно з компанією «Євроіндекс» в рамках виставки організовують серію тематичних заходів: Форум «Платформа розвитку громад» та Електроенергетичний форум «ElectricPowerForum».

Запрошуємо голів та інших представників територіальних громад ознайомитися з новими продуктами та рішеннями, а ще й вирішити ряд першочергових питань, які стоять перед керівництвом громад, а саме:

  • енергоефективність та залучення інвестицій в енергетичні проєкти;
  • розвиток та фінансування відновлюваних джерел енергії в громадах;
  • -інфраструктурні питання: енергоефективне освітлення, резервне електропостачання для об’єктів критичної інфраструктури;
  • -питання щодо вибору підрядників для реалізації проєктів рішень та ін.

Участь у виставкових заходах безкоштовна.

Інформація про заходи на сайті «Децентралізація» https://decentralization.gov.ua/news/13983

За додатковими розясненнями з організаційних питань звертатися до Оксани Гагіної, спеціаліста компанії «Євроіндекс», за моб. тел. 067-375-76-37 або на електронну пошту: 7eventg@mail.com.

Інформація щодо форуму Chisinau Investment Forum у м.Кишинів 

(14-15.10.2021 м. Кишинів)

14-15 жовтня 2021 р. у м.Кишинів відбудеться форум Chisinau Investment Forum, організатором якого є муніципалітет м.Кишинів.

Метою заходу є створення платформи для обговорення питань залучення іноземних інвестицій в економіку Кишинева, активізації співпраці регіональних влад і представників ділового середовища з партнерами з інших країн.

У Форумі планується участь представників ділової спільноти Молдови та інших країн, іноземних інвесторів, представників міст-побратимів Кишинева, бізнес-асоціацій, наукових кіл, громадянського суспільства, а також керівників урядових структур, іноземних донорів та експертів у різних галузях економіки.

Форум планується провести в «гібридному» режимі (проведення офлайн заходу у м.Кишинів із залученням онлайн аудиторії).

Додаткова інформація щодо Форуму (реєстраційна форма, програма, склад спікерів) доступна за посиланням: https://invest.chisinau.md/.

Організатори Форуму висловлюють прохання щодо підтвердження у разі участі у заході до 20 вересня 2021 р. (Департамент зовнішніх відносин прімерії м.Кишинів: тел./факс: +37322-229-140, електронна адреса: dri@pmc.md).

Участь представників українського бізнесу у зазначеному заході сприяло б подальшому розширенню українсько-молдовського економічного співробітництва, налагодженню співпраці між підприємствами обох країн.

Інформація щодо Міжнародної виставки
HORECA JORDAN

(07-09.12.2021, м. Амман, Йорданське Хашимітське Королівство)

За інформацією Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві, Асоціацією готелів та Асоціацією шеф-кухарів Йорданії
у співпраці з Міністерством туризму та старожитностей Йорданії
в Експоцентрі “Zara” у період з 07 по 09 грудня 2021 року проводитиметься виставка “HORECA JORDAN” (інформація додається).

Виставка спеціалізується на готельному та ресторанному забезпеченні, харчовій промисловості, обладнанні та готельному обслуговуванні.

“HORECA JORDAN” проводиться на щорічній основі з 2014 року
та є частиною серії виставок HORECA на Близькому Сході (Ліван, Саудівська Аравія, Кувейт, Йорданія, Оман).

Для участі у виставці необхідно заповнити реєстраційну
форму (додається) та надіслати її на електронну адресу: thuraya@lawrenceconference.com (в копії: наemb_jo@mfa.gov.ua).

Більш детальну інформацію про захід можна отримати за посиланням.

***

Інформація щодо Першої віртуальної міжнародної йорданської виставки та конференції “International Kingdom Expo 2021 – Virtual”

(07-09.12.2021, онлайн захід)

За інформацією Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві, з 28 липня по 02 серпня 2021 року громадська організація “Sindyan For Development and Enterpreneurship” у партнерстві з Йорданською інвестиційною комісією, Йорданською торговельною палатою
та Йорданською промисловою палатою проводитимуть першу віртуальну міжнародну йорданську виставку та конференцію International Kingdom Expo 2021  Virtual.

Метою заходу є налагодження ділових зв’язків між йорданськими експортерами (компаніями, фабриками, постачальниками послуг, стартапами) та іноземними компаніями з використанням віртуальної онлайн платформи та віртуальних виставкових стендів. Віртуальна платформа виставки надає можливість проведення онлайн-зустрічей з використанням текстових та відео-чатів. Платформа заходу стане постійним майданчиком для представлення продукції йорданських виробників та послуг підприємств Королівства.

Міжнародна конференція, яка проходитиме одночасно з виставкою, буде присвячена найважливішим тенденціям в економіці, питанням відновлення міжнародної торгівлі, а також адаптації промислового
та торговельного секторів до реалій постковідного світу. Очікується, що крім приватного сектору, у заході братимуть участь представники міністерств, торгівельних та промислових палат, університетів та дослідницьких інститутів, урядові посадовці Йорданії.

Відвідання віртуальної виставки-конференції є безкоштовним.
Доступ до віртуального заходу можливий за посиланням. Додаткова інформація про виставку-конференцію доступна на веб-сторінці,
за телефоном: +96 279 681 20 48, або за адресою електронної пошти: info@kingdomexpo.org. У разі зацікавленості щодо участі у заході просимо повідомити Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві.

***

Інформація щодо міжнародних виставок
Qatar International Agricultural Exhibition
та “
Qatar International Environmental Exhibition

(22-26.03.2022, м. Доха, Держава Катар)

За інформацією Міністерства закордонних справ Держави Катар,
у період з 22 по 26 березня 2022 року в м. Доха пройде 9-а Міжнародна сільськогосподарська виставка “Qatar International Agricultural Exhibition” (AgriteQ-2022).

Одночасно з “AgriteQ-2022” організаторами заплановано провести
3-у Міжнародну виставку з навколишнього середовища “Qatar International Environmental Exhibition” (EnviroteQ-2022) (інформація про заходи додається).

До участі у зазначених заходах запрошуються провідні спеціалізовані міжнародні та місцеві компанії, що працюють у сферах сільського господарства, зрошування, тваринництва, рибальства, захисту навколишнього середовища та займаються постачанням різного виду новітніх технологій у цих галузях.

Додаткову інформацію стосовно умов участі, порядку оформлення необхідних документів та координації дій можна отримати від організаторів:

Контактна особа: Пані Гіфа Аль Отейбі

тел.: +97 433 787 813

e-mail: halotaibi@mme.gov.qa

***

Відповідно до листа Міністерства економіки України Держава Катар шукає підприємства, які зацікавлені в експорті сільськогосподарської та харчової продукції на свій ринок.

Просимо підприємства, що бажають співпрацювати з Державою Катар направити пропозиції у відділ економіки, агропромислового розвитку та з питань управління майном спільної власності Житомирської райдержадміністрації до 08.06.2021 на електронну адресу kreconom@ukr.net (з відповідними матеріалами англійською мовою).

***

3-18 червня 2020 р. у м.Кишинів відбудеться SMExpo 2021 – онлайн виставка малих і середніх підприємств різних секторів економіки Молдова. Організатором заходу є Торгово-промислова палата РМ та Організація з розвитку сектору малих і середніх підприємств (ODIMM).
Планується, що кожен експонент буде представлений на персональному віртуальному стенді і відвідувачі зможуть одним clicк-ом отримати інформацію про компанію, її продукти і послуги, та зможуть безпосередньо взаємодіяти з представниками компаній за допомогою онлайн повідомлень або планування зустрічей B2B (в режимі відео/аудіо).
Проведення виставки поділено на такі етапи:
– до 31 травня 2021 р. – реєстрація учасників виставки на віртуальній платформі;
– 3-18 червня 2021 р. – відвідування стендів виставки;
– 1-16 червня 2021 р. – планування проведення B2B зустрічей;
– 15-18 червня 2021 р. – двосторонні зустрічі.
Більш детальну інформацію можна отримати у менеджера віртуальної виставки: Діана Лунгу: +373 (022) 21 07 25, diana.lungu@chamber.md.
Участь представників українського бізнесу у зазначеному заході, на думку Посольства, сприяло б подальшому розширенню українсько-молдовського економічного співробітництва, налагодженню співпраці між підприємствами обох країн.

***

За підсумками онлайн-зустрічі заступника голови облдержадміністрації з керівництвом Українсько-Арабської ділової ради департаментом проводиться робота щодо збору інформації про підприємства, заінтересовані у виході на ринки арабських країн.

У зв’язку з цим, просимо заінтересовані сторони надати інформацію щодо підприємств району/громади, що зацікавлені у започаткуванні торговельних відносин із партнерами з арабського світу.

Інформацію просимо надати до 20.04.2021 шляхом заповнення онлайн-форми, що знаходиться за посиланням: https://cutt.ly/wcBDb7R.

Контактна особа в департаменті: Костянтин ЛОПУШАНСЬКИЙ –начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності, +38 093 436 8413, +38 0412 474 630, economic@aprdep.zht.gov.ua.

***

Аналітична довідка про хід виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Житомирському районі на 2017-2020 роки за І півріччя 2019 року

***

Аналітична довідка щодо підсумків виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2019 року

***

Аналіз результативності соціально-економічних показників за січень – березень 2019 року

***

Стан інвестиційної діяльності та інвестиційних надходжень в економіку району за І квартал 2019 року

***

Звіт про виконання заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирському районі на 2017 – 2020 роки за І квартал 2019 року

 

ОГОЛОШЕННЯ

Про участь у торговій місії до Держави Ізраїль, що відбудеться 15-17 березня 2020 року у м.Тель-Авів

***

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЕКТНИХ ІДЕЙ до проекту Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2027 року   Термін подання проєктних ідей продовжено до 15 листопада!!!!!

***

З метою сприяння взаємодії малого та середнього бізнесу, органів місцевого самоврядування на селі, для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризації життя в селі, збереження історико-культурної спадщини, AgroPortal оголошено IV Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2019».

Форматом конкурсу передбачено відбір найкращого бізнес-плану розвитку сільських територій, розробленого громадою для свого населеного пункту, реалізація якого допоможе вирішити соціальні, економічні, екологічні проблеми та сприятиме розвитку зеленого туризму.

Інформацію про проведення IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019» розміщено на сайті AgroPortal (http:/agroportal.ua) у розділі «Конкурс».

***

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України у рамках виконання Експортної стратегії України на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1017-р, здійснює опитування підприємств-експортерів щодо доступної державної підтримки.

Запрошуємо до участі в опитуванні, яке знаходиться за посиланням https://bit.ly/2TJlZgJ.