Праця та соціальний захист населення

ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ В РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ УСТАНОВАХ УКРАЇНИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО ТА ПОСТРАЖДАЛИХ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

АКТУАЛЬНО!

Учасники АТО та постраждалі учасники Революції Гідності мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України.

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності органи соціального захисту населення організовують направлення учасників до реабілітаційних установ.

Для отримання направлення на психологічну реабілітацію в реабілітаційній установі необхідно:

1. Звернутися до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за зареєстрованим місцем проживання, або фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік (для осіб, що переселилися з тимчасово окупованої території).
  2. Заповнити заяву встановленого зразку, до якої додати копії (під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду): посвідчення; документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Орган соціального захисту населення реєструє зазначені вище документи; видає учаснику АТО та постраждалому учаснику Революції Гідності, за його бажанням, направлення на реабілітацію.

Реабілітаційні послуги надаються учасникам АТО та постраждалим учасникам Революції Гідності в реабілітаційних установах.

Додатково інформацію можливо отримати:

– Дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт»

Місце знаходження: Одеська обл.. м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 1а.

Електронна адреса : www.pivdenks.com/orizont

Телефони : +380501484808,

+380504953001,

+380731484808,